Hura. :) Mam już rok.

Czas za szybko gna. Zdecydowanie… Jeszcze niedawno trzymałam na rękach 4 kilogramowe  dzieciątko, a teraz już ma prawie 12. Minął rok, a ja nadal pamiętam jego pierwszy uśmiech i płacz.

Mój szkrab ma już rok.

IMG_7664 (3).jpgDecyzję o ciąży podjedliśmy z mężem bardzo szybko po ślubie jednak moje problemy zdrowotne nie pozwoliły mi  na dziecko tak szybko jak tego chciałam. Jednak gdy wszystko wróciło do normy to wykorzystaliśmy ten moment. Udało się i teraz Olek jest z nami. Ciąża mimo przeciwnościom bardzo mi służyła- jednym słowem dawała mi szczęście. Czułam się dobrze. W końcu czekałam no mojego kochanego chłopca. ;D

Pamiętam jak chodząc co 4 tygodnie do lekarza słuchałam bicia serduszka, czekałam aż zobaczę malutkie paluszki. Czekałam na te momenty. Im bliżej było rozwiązania tym bardziej czas się dłużył.  1,5 miesiąca przed porodem dopytywałam lekarza czy to już, czy być może wcześniej powitamy Olka na świecie. Z jego opinii miałam urodzić 3 tyg. przed terminem, a nasz kochany synek siedząc w brzuszku stwierdził, że mu tam dobrze i urodził się dokładnie w terminie.

O 0.45 dnia 05.09.2015r. urodził się nasz okruszek. Moja wielka miłość.

A tak się zmieniał 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s