Jest jak jest ale dziecko ponad wszystko!

 

Ostatnio wzięło mnie na przemyślenia. Powinnam napisać ten post nieco wcześniej. Długo mi chodził po głowie. Aż decyzja zapadła.  Czasami bardzo nas boli jak ludzie nas opuszczają. Niekiedy bardzo łatwo im to przychodzi…

PYTANIE DNIA ?

No bo jak to jest, że ludzie głównie ci bliscy nas opuszczają. Wkurza mnie to, że gdy uznają, że już się im nie przydajemy, bądź nie spełniamy ich wymagań odchodzą.

Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie czasem nawet ci bliscy są fałszywi.  I otwarcie to twierdzę.  NIE  MA co żałować . 😉

Po co nam znajomi, którzy odwrócili się od nas bo znaleźli lepszych.  ???

I tu się pytam jaki to ma sens. Przecież zawsze się staramy utrzymać dobre relacje z bliskimi.

Ja wychodzę z założenia, że nic nie dzieje się bez powodu. W życiu mam to czego zawsze szukałam.  Jestem szczęśliwa ze znajomymi czy bez nich. Mimo wielu przeszkód odnalazłam swoje szczęście i nie były to huczne zabawy czy liczne wyjazdy gdzieś nie wiadomo po co… Moim szczęściem jest mój ukochany synek i mąż.

Kiedyś bym się zastanawiała dlaczego jest jak jest. Dziś wiem, że gdzieś tam ktoś nade mną cały czas czuwa. Zawsze gdy coś tracę , dostaje coś w zamian.

Wychodząc za mąż myślałam, że tracę wolność, a dostałam więcej swobody i wspaniałego męża. Tracąc znajomych otrzymałam wspaniałego synka. Życie się zmieniło. Odwrócili się o 180 stopni. Tracąc znajomych zyskałam coś więcej. Zyskałam wspaniałą rodzinę. Jestem za to wdzięczna Bogu. Przecież z różnych przyczyn nie każda kobieta może być matką.  Ja miałam to szczęście. To daje mi Powera na kolejne minuty, godziny, dni i lata.

Dzieci zmieniają nasze życie. Kto ich nie ma nigdy tego nie zrozumie. Mając dzieci one są na pierwszym miejscu. Dla nich żyjemy.

Także jeśli coś w życiu straciliście to nie martwcie się.  W życiu tak to jest, że zawsze musi być równowaga.  Na pewno zyskacie coś w zamian. Zaś ludzie, którzy się od nas odwrócili bądź już nie są nam bliscy chyba nigdy tacy nie byli. Bo gdyby byli to nic by nie stanowiło przeszkód, a tym bardziej nie były by przeszkodą kochane dzieci. Po prostu to oni jeszcze nie dorośli. Nie są na tym etapie życia.

Nie ma co ukrywać dziecko zmienia nasz świat ale nikt nie jest ważniejszy od niego.  Każdy dostaje w życiu to na co tak naprawdę zasłużył. Ja kocham moje życie takie jakie jest.

A co do znajomych 😉 czasem dobrze jest spojrzeć tam gdzie nigdy byśmy nie myśleli zerknąć. Często tych właściwych ludzi mamy pod nosem.  I jak się później okazję są nam bliżsi niż wcześniej sądziliśmy. Życie jest pełne niespodzianek. 😉
Trzeba tylko wierzyć, że gdzie są chmury i deszcz niedługo pojawi się słońce. A gdzie słońce i deszcz tam niedługo będzie tęcza. Zawsze jest dla kogo żyć. 😊

W życiu dzieci nie mogą być przeszkodą ani dla nas, a szczególnie dla innych ludzi. Taka moja mała rada 🙂 Dziecko ponad wszystko!!!

20170526_170537

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s